Yurtdışında Lisans Tamamlama Eğitimi/ Yatay Geçiş

Bosna-Hersek’te ön lisans mezunlarına Lisanslarını tamamlama olanağı sunuyoruz.
Bosna-Hersek’te şimdi fırsat zamanı lisans tamamlama zamanı, Sıra sizde Üniversite eğitimi almanın ve EuroStar’la ayrıcalığını yaşayacak sizlersiniz.
Bosna-Hersek’te Mostar Üniversitesinde Fark derslerinizi tamamlayarak 3 ve 4. sınıf eğitimi alarak tamamlama imkanı(Gruba Katılın)

Sağlık alanında lisans tamamlama  
Teknikerler ve Teknisyenler kariyerinizi yükseltin
Bosna-Hersek’te Diş Hekimliği
Bosna-Hersek’te Eczacılık Tamamlama
Bosna-Hersek’te Radyoloji tamamlama
Bosna-Hersek’te Fiziktedavi tamamlama
Yök hayat boyu eğitim çalışma konularına önem vermeye başlamış proje kapsamında 2 yıllık yüksek okul ve ön lisans mezunlarına yurtdışında eğitim verilmesine destek veriyor. YÖK saptanan kredi miktarına ulaşan 2 yıllık mezunlara 4 yıllık fakülte diploması veriliyor. Meslek ve teknik eğitim mezunlarının işgüçü niteliklerini yükseltecek ve kendi alanlarında son gelişmeleri takip edecek yurtdışı eğitim almanın avantajını elde edecektir.
Akademik yıl ülkemize benzer olarak başlanır.  İlk yıl Hazırlık eğitimi için yurtdışına gitme Üniversiteye başlama zamanları,  Yurtdışında Akademik eğitime mümkün olduğunca erken başvurmalısınız.  Yurtdışındaki üniversitelerin yabancı öğrenci kontenjanları sınırlı olduğundan başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız ve İstediğiniz üniversite ve bölüme kabul edilme şansınızı arttıracaktır.  EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Üniversite başvurularını yıl boyu almaktadır. Programlara göre üniversite seçenekleri gençlere sunuyor.
Size uygun mutlaka bir üniversitemiz bulunmaktadır.
Daha detaylı bilgi için EuroStar Merkez ofisinden randevu alın…

Yurtdışında lisans tamamlama olanağı imkanı sunan EuroStar üniversitelere yerleştirmeleri ile öğrencilere alternatif eğitim seçenekleri sunmaktadır.  Yurtdışında lisans tamamlama eğitimi seçen öğrenciler Makedonya’da 2 yıl, Bosna-Hersek’te 2 yıl, Gürcistanda 2 yıl, Bulgaristan’da 2 veya 3 yıl, Ukrayna’da 2 yıl Yurtdışı üniversitelerini seçen gençlerimiz yaşadıkları ülkenin dillerini de aktif olarak öğreniyorlar, staj yapıyorlar, ülke dilinde staj yapacaklarından dolayı seçenek olsa dahi ülke dilini seçmeleri avantajı olacak, eğitim başarıları artacaktır. Ülke dilini öğrenip yaşam konusunda zorlanmayacaklardır. 
Gruba özel seçeneklerimizden yararlanın sizde lisansınızı tamamlayın kariyerinizi yükseltin.
Yök denkliği olan Bosna-Hersek’te ki Mostar üniversitelerimizde hayallerinize ulaşın.
Hazırlık sonrası Mühendislik eğitimi
_Tekniker mezunları Mühendisliğe tamamlama
_Öğretmen mezunları Mühendisliğe tamamlama
_Öğretmen Lisans mezunları Mühendisliğe tamamlama
Uzun yıllardır beklenen fırsat Şimdi Bosna-Hersek’te Mostar Üniversitesinde Kontenjanlara katılmak için üniversiteye değil EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezine başvurarak katılıyorsunuz.
ECTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) ile eksik dersler ve diğer müfredatlar sıkılaştırılmış program dahilinde veriliyor.
Tarihimizi kültürümüzü paylaştığımız ülke Bosna-Hersek Üniversiteleri ile eğitimi sizlerle paylaşıyor ve sizi üniversitelerimize davet ediyoruz. Kontenjanlarda yer almak için geç kalmayın...
Yarınlarınızı güvence altına almak için bir adım atın EuroStar size bir telefon kadar yakın.
ÇİFT ANADAL PROGRAMLARINDAN ÇİFT DİPLOMA VE ÜSTÜ AB DİPLOMASI ALABİLİRSİNİZ.
Bosna-Hersek’te İnşaat tamamlama
Bosna-Hersek’te İşletme tamamlama
Bosna-Hersek’te Ekonomi tamamlama
Bosna-Hersek’te Finans tamamlama
Bosna-Hersek’te Muhasebe tamamlama
Bosna-Hersek’te Bankacılık tamamlama
Bosna-Hersek’te Makine tamamlama
Bosna-Hersek’te Bilgisayar tamamlama
Bosna-Hersek’te Enerji tamamlama
Bosna-Hersek’te İş güvenliği tamamlama
Bosna-Hersek’te Halkla ilişkiler tamamlama
Bosna-Hersek’te İletişim bilimleri tamamlama
Bosna-Hersek’te Bilgi teknolojisi tamamlama
Bosna-Hersek’te İlahiyat tamamlama
Bosna-Hersek’te Hukuk tamamlama
Bosna-Hersek’te Okul öncesi tamamlama
Bosna-Hersek’te Psikoloji tamamlama
Bosna-Hersek’te Sınıf öğretmenliği tamamlama
Bosna-Hersek’te Biyoloji tamamlama
Bosna-Hersek’te Kimya tamamlama
Bosna-Hersek’te Matematik tamamlama
Bosna-Hersek’te Fizik tamamlama
Bosna-Hersek’te Spor tamamlama
Bosna-Hersek’te Ziraat mühendisliği tamamlama
BOSNA-HERSEK’TE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ
Türkiye Yatay-Geçiş / Bosna-Hersek Üniversitelerine DGS Olmadan Geçiş

GEÇİŞLER:

Kontenjan bulunan tüm devlet veya özel üniversitelere 1.sınıftan sonra Türkiye’ye sınavsız yatay geçiş yapıyorsunuz.
Türkiye’de üniversite eğitimi alanlar Bosna-Hersek üniversitelerimize yatay geciş yapıyor.
2 yıllık mezunlar lisanslarını sınavsız DGS olmadan tamamlayabilir. Bosna-Hersek’ten üniversite eğitimini alarak Türkiye’de iş yeri açabilir, Kamuda çalışabilirsiniz.

Uluslararası Üniversiteler Birliği kataloğunda yer alan üniversiteleri tanıyor.
Yök Denkliği olan EuroStar Bosna-Hersek Üniversiteleri kontenjanlarına yeni öğrencileri EuroStar aracılığı ile bekliyor. Başka şansınız olmayabilir.

EuroStar Bosna-Hersek’te Üniversite düşünenlere Yök denkliği olan üniversiteleri sunuyor. Kaliteli eğitim düşünenler Eurostar’a başvurabilir, Üniversite hayalinize ulaşabilirsiniz.

EuroStar Bosna-Hersek Üniversiteleri AB eğitim sistemine uyumludur. EuroStar Bosna-Hersek Üniversite eğitimi ile ilgili Mutlaka EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezine danışınız. EuroStar Bosna-Hersek danışmanımız Türkiye’de sizi değerlendirerek Üniversitelere uygunluğunuzu belirleyerek başvurunuzu değerlendirecektir.

Bosna-Hersek Üniversite danışmanınız sizin hayatınızı değiştirecek fırsatta, size çok şey katacaktır. Üniversite eğitiminin yanı sıra kazanacaklarınız, avantajlarınızı düşündürmeye yönelik sizi daha iyi ve detaylı bilgilendirecek. Lütfen randevu almayı ihmal etmeyin.

Türkiye’nin her yerinden kayıt başvurusunu EuroStar’a yapıyorsunuz. Bir telefon kadar Yakın olan EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.
Yurtdışından Bosna-Hersek üniversitelerine geçişlerde Eurostar’a başvuruyorsunuz. Sınav şartı aranmadan yatay ve dikey geçiş yapıyorsunuz. Yurtdında birçok öğrenci Eurostar’a başvuruyor. Bosna-Hersek üniversitlerine geçişleri yapılıyor.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile Belarus Üniversiteleri, Romanya Üniversiteleri, Ukrayna Üniversiteleri, Bulgaristan Üniversiteleri, Bosna-Hersek Üniversiteleri, Makedonya Üniversiteleri, Kazakistan Üniversiteleri, Azerbaycan Üniversiteleri, Gürcistan Üniversiteleri Litvanyada Üniversite Moldova Üniversiteleri
EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Yurtdışı Eğitim  Yurtdışında Eğitim    Yurtdışında Üniversite Eğitimi EuroStar Eğitim
EuroStar İş birliği ile sizlerle paylaşıyor, Geleceğinize vesile oluyor.
Yurtdışından Yatay-Geçiş -Yurtdışından Dikey-Geçiş  EuroStar Eğitim Uzmanı
Yurtdışından Bosna-Hersek üniversitelerine geçişlerde EuroStar sizi sınav şartı aranmadan başvurunuzu alıyor. Yurtdında birçok öğrenci Eurostar’a başvuruyor. Bosna-Hersek üniversitelerine geçişleri yapılıyor.
Eğitim Uzmanı
Tüm dünyada tanınan ve onaylı Bosna-Hersek Üniversiteleri YÖK ten onaylı, eğitim olanakları sunan Bosna-Hersek üniversitelerimiz hayatınızda gerekli olan bilgi ve beceri, yöntem kazanarak kişiliğinizi geliştirerek, insanlığa ve dünyaya faydalı olmak için bencillikten uzaklaşmış bilinçli ve kontrollü olarak tüm yaşamınız boyunca öğrendiklerinizi sergileyecek bir atmosfer yakalayacaksınız. Doğal olarak üniversite secimi tüm yaşantınızda etkili olacaktır.
Bosna-Hersek’te uygun ücretle eğitim almak kalitesi düşük anlamına gelmiyor. Aksine üniversitemiz tüm imkanlarını size sunuyor. İsterseniz üniversitemizde lisans, lisans tamamlama, eğitim olanağı sunuluyor..EuroStar size sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve programlarına katılıp kariyer sahibi oluyorsunuz. Mezunlarına üniversitede eğitim görevlisi olarak kalma fırsatı sunan üniversitemiz dilerseniz eğitiminizin tamamlanmasından sonra Türkiye’de bir üniversitede eğitim görevliliğine atanma olanakları da yakalıyorsunuz. Türkiye’de anlaşmış olduğu üniversiteler işbirliğinden sizde yararlanmak istiyorsanız üniversitelerin kapsamına sadece EuroStar ile katılmanız söz konusudur.
Pişmanlık duymayacağınız, dost ülke Bosna-Hersek, kültür paylaştığımız Bosna-Hersek, tarihi paylaştığımız Bosna-Hersek yaşam boyu sizin için isabetli karar olacaktır. Hayatınız için önem arz edecek, beklentilerinize cevap verecek, bunu yaşayarak göreceksiniz ki uluslararası tanınacak diplomanız ile büyük bir çıkış pusulanız olacaktır. Ülke olarak Lahey anlaşması bulunuyor. Amerika, AB ülkeleri, AB Üye Ülkeleri tarafından tanınıyor, denklik veriliyor, iş yeri açma, devlet dairelerinde çalışma,  her türlü olanaklara sahip olunuyor. Bosna-Hersek’te EuroStar Üniversiteleri Uluslararası Üniversiteler Birliği Üyesi ayrıca Bologna eğitim anlaşmaları olduğundan mezuniyetinizden sonra diplomanız tüm Dünya’da geçerli...
Türkiye ile Bosna-Hersek eğitim anlaşmaları gereği de diplomalar tanınıyor. Ayrıcalıklı olun Lise mezunu kalmayın, Sizde üniversiteli olun...