Bosna-Hersek Mostar Cemal Bihedic Devlet Üniversitesi

Neden Bosna-Hersek’te
 Mostar Üniversitesini Seçmelisiniz?

  • AB DİPLOMA EK’İ

 

  • ULUSLARARASI ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ ÜYESİ
  • AB DENKLİĞİ BOLOGNA GÜVENCESİ İLE

 

  • TÜRKİYE EĞİTİM ANLAŞMALARI İLE DENKLİĞİ
  • EUROSTAR İLE % YERLEŞME GARANTİSİ

 

DAHA NE OLSUN MOSTAR ÜNİVERSİTESİ SİZİ BEKLİYOR.

  DİPLOMANIZLA GELİN BAŞVURUNUZU YAPTIRIN...
Bosna hersek çok tercih edilen bir ülke olma özelliğini son zamanlarda kanıtlamıştır.

Türkiye-Bosna hersek Eğitim Anlaşması = AB Diploması= YÖK Denkliği

www.bologna.yok.gov.tr güvencesiyle

Daha ne istiyorsunuz. Denklik belgeniz için YÖK’e gidin belgenizi alın...
Daha sonra hemen EuroStar Eğitim Merkezi’ne gelin başvurunuzu yapın...

 % 100 memnuniyet garantisi ile desteklenen esnek eğitim öğretim EuroStar tarafından eğitim secenekleri ile yetkili öğrenme konuları ve yüzlerce eğitim seçeneklerini sunuluyor. Popüler bölümler ve kapsamlı sınıf eğitimi ile öğrenme, uygulamalı iş rolü gereksinimlerini karşılamaktadır. EuroStar Eğitim Merkezi öğrencilerin Bosna-hersek üniversiteleri için seçimlerini yapmakta, gerekli koşulları sağlayan dinamik bir öğrenme ortamına sağlam bir şekilde katılması için fırsat yaratıyor.

Öğrenme ve teknoloji sizin benimsemeniz için uzman eğitmenlerin bilgi ve deneyimlerin aktarılması sağlanıyor. Üniversite başarısını esas alan bir eğitim sistemi sadece akademik alanlarda ve ulusal, uluslar arası başarıda uzmanlar tarafından desteklenmektedir. Bosna-Hersek’te ki okullarımızda ileri teknolojilerle desteklenerek teknik donanım ve güvenlik standartları bilgisayar ortamında kontrollü kayıtları yetkin uzman ve personeller tarafından yapılır. Mostar Üniversitesi öğrencilerimizin genelde ilk tercihleri arasında yer alıyor. Köklü geçmişe sahip yapısıyla çok kaliteli bir eğitime adım atarken vizyonunuzun alt zemininizi rahatlıkla ulaşacak geleceğinize sosyal sorumlulukla isteyerek sahip olacaksınız.

Türk geleneklerine ve göreneklerine en yakın kültürümüze en uygun Osmanlı toprakları arasında kalmış Avrupa’nın tam ortasında çok kozmopolitan bir ülke Bosna hersek ülkesi çok tercih edilen bir ülke

Bosna – Hersek Mostar Üniversitesi YÖK tarafından Tanınan bir devlet üniversitesidir.
Bosna-Hersek öğretim ve eğitimin altyapısı itibariyle çok elverişli bir yer. Çok kültürel farklılıkların bir arada oluşu, tarihi ve doğal güzelliklerin içinde olmanız ayrıca güvenlik sorunlarının olmayışı, tarihi geçmişiyle ve yakınlığı ile Bosna-Hersek her zaman ilgi odağı olmuştur.
Mostar Üniversitesi EuroStar Eğitim Merkezi’ni vesile ederek Türkiye’li öğrencilerin kabulünü esas alan anlaşma ile seceneklerini arttırmıştır. Mostar üniversitesi sizede destek veriyor. EuroStar’ın seckin öğrenci secimi ile heryıl eğitime alınan öğrencilerin sayısının artması Mostar Üniversitesinin tanıtımları ile üst seviyeye çıkmıştır. Öğrencilerin başarılarına ve geleceklerine bologna ile garantör oluyor. Bu vesile ile Tüm Dünyada iş olanağı yaratılıyor.

Mostar Cemal Bihediç Üniversitesinde Öğrenci oldunuz, Ne istediğinizi biliyorsanız sorun

yok zaten başarılı olacaksınız. Kariyer merkezi staj olanakları da sunuyor. Mostar Cemal Bihediç Üniversitesinde Öğrenci oldunuz, Ne istediğinizi biliyorsanız sorun yok zaten başarılı olacaksınız. Denklik var. Kariyer merkezi staj olanakları da sunuyor.

 

Denklik konusunda diğer yurtdışı üniversiteler ile eşdeğer statüdedir. Bosna-hersek ülkesinin Üniversitesi Mostar geniş kampüsü ve sosyal tesisleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Kaliteli eğitimin yanı sıra harika bir bölgede öğrenciler dersler haricinde sosyal aktivitelerde daha iyi bir gelecek için desteklenmektedir. Bosna-Hersek Üniversiteleri birçok acıdan Türkiye’den daha ucuza gelmektedir. Mostar Cemal Bihedic Üniversitesinden olduğu için bu avantajı size sunuyor. AB standartlarında eğitim dünyanın ve Bosna-hersek’in ihtiyaçlarına göre belirlenmekte ve geliştirilmektedir.  Dünyanın her yerinden müzikal, sanatlar olarak festivaller düzenlenmekte ayrıca turizm ve ticarette geçiş noktası olarak önemli bir ülke Bosna-hersek. Kaliteli Ekonomik huzurlu ve başarılı bir eğitim için Mostar Cemal Bihedic Devlet Üniversitesine Bekliyoruz.

 

Bosna-Hersek’te Üniversite  - Bosnada Üniversite Eğitimi -  Mostarda üniversite eğitimi